مواد معدنی ضد حریق

مواد پایه معدنی مقاوم در برابر آتش

مواد پایه معدنی مقاوم در برابر آتش، مخلوط خشک و پودری از دانه‌های پرلیت یا ورمیکولیت -بعنوان فاکتور عایق کننده -به همراه گچ یا سیمان -بعنوان چسباننده-هستند که در محل مصرف با آب مخلوط شده و روی کار پاشیده می شوند. 

این پوششها معمولا در ضخامتهایی بین پانزده تا سی میلیمتر اجرا می شوند. نقطه قوت این نوع پوشش، قیمت متعادل آن است واستقامت خوب نوع سیمانی آن در برابر عوارض جوی.

مواد ضد حریق پاششی نفتاب

خوشبختانه توفیق یافته ایم که نمایندگی با کیفیت ترین محصول تایید شده داخلی یعنی محصول شرکت نفتاب را اخذ نماییم..

 

Nafco MD نام تجاری محصول پایه سیمانی پاششی ضد حریق شرکت ایرانی نفتاب بوده که در دسته ملات ها با دانسیته متوسط قرار گرفته و شامل مخلوطی از سیمان پرتلند ، ورمیکولایت و افزودنیهای ویژه بوده و دارای دانسیته ای در حدود 430 کیلوگرم بر مترمکعب می باشد.

شرکت فرانو، بعنوان نماینده شرکت گروه مهندسی و بازرگانی صنایع پایدار نفت و آب پارسیان (نفتاب) با عرضه این محصول در بازار و بکارگیری آن در پروژه های مقاوم سازی در برابر حریق ، در بالابردن کیفیت و ضریب ایمنی ساختمانها و صنایع کشور، مشارکت فعال دارد.

محصول ضد حریق پاششی شرکت نفتاب، قابلیت پاشش برروی کلیه سطوح اعضای سازه فلزی اعم از تیرها ، ستون ها و بادبند ها را دارا بوده و می تواند المان های فلزی را تا 180 دقیقه در برابر حریق های سلولزی محافظت نماید.

logooo

frame1

تدبیر پوشش فرانو (سهامی خاص)

با مشارکت تعدادی از مدیران شرکت ساختمانی تدبیر‌سازه، پس از حدود 25 سال کار و فعالیت در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز شهری، با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرایی و تامین مواد و ملزومات پوشش‌های مقاوم در برابر حریق روی سازه‎های فلزی مجتمع‌های شهری، در سال 94 تاسیس گردید.

دفتر مرکزی

تهران، پاسداران، نبش نیستان ششم، برج سفید، طبقه هشم، واحد 806

02126653356 - 02126653488

 + اطلاعات بیشتر