مواد معدنی ضد حریق

مواد معدنی ضد حریق

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

 

 

 

 

 

 

نفتاب

 

خوشبختانه توفیق یافته ایم که نمایندگی با کیفیت ترین محصول تایید شده داخلی (NAFCO MD) محصول شرکت نفتاب را اخذ نموده و به بازار ارائه نماییم.

 

Nafco MD نام تجاری محصول پایه سیمانی پاششی ضد حریق شرکت ایرانی نفتاب بوده که در دسته ملات ها با دانسیته متوسط قرار گرفته و شامل مخلوطی از سیمان پرتلند ، ورمیکولایت و افزودنیهای ویژه بوده و دارای دانسیته ای در حدود 430 کیلوگرم بر مترمکعب می باشد.

 

Nafco MD قابلیت بکار گیری برروی کلیه سطوح اعضای سازه فلزی اعم از تیرها ، ستون ها و بادبند ها را دارا بوده و می تواند المان های فلزی را تا 180 دقیقه در برابر حریق های سلولزی محافظت نماید.

 

این محصول پس از طی پروسه طولانی و بسیار دشوار اخذ تاییدیه در واحد مهندسی آتش سازمان تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی ، نهایتا در سال 97 در وندور لیست سازمان آتش نشانی قرار گرفت.

 

شرکت فرانو، بعنوان نماینده شرکت گروه مهندسی و بازرگانی صنایع پایدار نفت و آب پارسیان (نفتاب) با عرضه این محصول در بازار و بکارگیری آن در پروژه های مقاوم سازی در برابر حریق ، در بالابردن کیفیت و ضریب ایمنی ساختمانها و صنایع کشور، مشارکت فعال دارد.

  

 

  • برای دانلود کاتالوگ اندود پاششی پایه سیمانی ضد حریق NAFCO MD اینجا را کلیک کنید.
  • برای دانلود گزارش آزمایشات مرکز تحقیقات روی اندود پاششی پایه سیمانی ضد حریق NAFCO MD اینجا را کلیک کنید.
  • برای دانلود راهنمای کاربرد اندود پاششی پایه سیمانی ضد حریق NAFCO MD اینجا را کلیک کنید.
  • برای دانلود بازرسی و کنترل کیفیت اجرای اندود پاششی پایه سیمانی ضد حریق NAFCO MD اینجا را کلیک کنید.

logooo

frame1

تدبیر پوشش فرانو (سهامی خاص)

با مشارکت تعدادی از مدیران شرکت ساختمانی تدبیر‌سازه، پس از حدود 25 سال کار و فعالیت در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز شهری، با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرایی و تامین مواد و ملزومات پوشش‌های مقاوم در برابر حریق روی سازه‎های فلزی مجتمع‌های شهری، در سال 94 تاسیس گردید.

دفتر مرکزی

تهران، پاسداران، نبش نیستان ششم، برج سفید، طبقه هشم، واحد 806

02126653356 - 02126653488

 

 + اطلاعات بیشتر