مقالات

نمایندگی رسمی رنگ ضد آتش نانو اکسون

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رنگ مقاوم در برابر آتش کمک می کند تا در صورت آتش سوزی در ساختمان آتش نشانی نشود. بنابراین ، این یکی از کارآمدترین اقدامات برای جلوگیری از انتشار سریع آتش است ، زیرا باعث می شود شعله و دود پیشروی نکند. رنگ ضد حریق به ویژه در مورد ساختمان های مسکونی بسیار ضروری است ، زیرا کند شدن آتش سوزی باعث می شود افراد داخل ساختمان فرصت بیشتری برای ترک آن داشته باشند.

مهم است که نمایندگی رسمی رنگ ضد آتش نانو اکسون را بشناسیم. حالت اول از پخش شدن شعله جلوگیری می کند ، حالت دوم در حالی است که افزایش درجه حرارت در ساختمان وجود دارد با تورم و ایجاد لایه ای ضخیم از فوم که عناصر پوشاننده آن را عایق می کند ، از آتش سوزی جلوگیری می کند و از آسیب دیدن آن جلوگیری می کند.

مشخصات اصلی رنگ مقاوم در برابر آتش

باعث کاهش اشتعال و احتراق مصالح ساختمانی می شود.

رنگ مقاوم در برابر آتش مانع از وقوع آتش سوزی نمی شود بلکه باعث تاخیر در گسترش آتش سوزی می شود.

انواع مختلفی وجود دارد و بسته به هر نوع ، می توان از آن روی فلز ، چوب و غیره استفاده کرد.

برای هر دو سطح داخلی و خارجی مناسب است.

می توان آن را با اسلحه اسپری ، برس یا غلتک استفاده کرد.

 یک رنگ درخشان است که می تواند در اکثر مصالح ساختمانی اعمال شود. فولاد سازه رایج ترین ماده محافظت شده است ، اما حفاظت می تواند شامل مواد دیگری مانند ورق ، پانل های کامپوزیت و چوب داخلی باشد.

نمایندگی رسمی رنگ ضد آتش نانو اکسون

رنگ های مقاوم در برابر آتش اغلب در فضاهای صنعتی بزرگ ، ساختمان های عمومی و تأسیسات یا در ساختمان های جدید مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها همچنین می توانند در پروژه های کوچکتر استفاده شوند.

این که آیا شما به دنبال رعایت قوانین ایمنی برای ساختمان خود هستید (از جمله استفاده از روکش های درخشان در سازه های فلزی) یا فقط می خواهید مطمئن شوید که خانه ، کافه ، رستوران ، هتل ، مهمانخانه ، انبار یا محل کار شما از آتش سوزی در امان باشد ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که ارزیابی مناسبی از خطر آتش سوزی داشته اید. پس از اتمام این کار ، شما می توانید انوع اقدامات لازم را انجام دهید ، از جمله ساختن مواد خاص ، نصب اسپری آتش نشانی ، نصب یا به روزرسانی درها تا درهای ضد آتش ، انتخاب رنگ داخلی مناسب برای اطمینان از داشتن پرده های مقاوم در برابر آتش .

برای رعایت مقررات مربوط به آتش سوزی ، بسته به نوع استفاده از ساختمان ، معمولاً در داخل و خارج ساختمان باید مطابق با استانداردهای خاصی عایق بندی شود. به عنوان مثال ، یک رستوران یا آشپزخانه  که احتمالاً با تعداد زیادی مبلمان چوبی و مواد قابل اشتعال احاطه شده است ، به درجه بالاتری نسبت به یک آشپزخانه خانگی استاندارد احتیاج دارد. انبارها و مشاغلی که بسیاری از مواد صنعتی را تهیه ، تولید و یا ذخیره می کنند ، دوباره به نوع دیگری از رنگ مقاوم در برابر آتش نیاز دارند.

انبارها ، بیمارستان ها و بسیاری از ساختمان های عمومی دیگر نیز به یک برنامه رسمی فرار از آتش سوزی ، با مسیرهای مشخص و ملاقات مطمئن احتیاج دارند. فراموش نکنید که علائم کافی برای خروج از آتش ، و همچنین جهات خاموش کننده آتش و دسترسی به پتو (مخصوصاً در مناطق آشپزخانه صنعتی) را فراموش نکنید. از یک نهاد رسمی ارزیابی ریسک آتش سوزی بخواهید تا ایده ای را که باید در مورد ایمنی آتش سوزی در نظر بگیرید ، در اختیار شما قرار دهد.

رنگهای درخشان برای فولاد

علاوه بر محافظت در برابر خطر آتش سوزی ، می توان از رنگ های درخشان نیز استفاده کرد تا زیبایی خاصی به کار فولاد بدهد. یک رنگ درخشان و با کیفیت بالا در برابر آب و با استفاده از چند کت سطح مقاومت در برابر آتش 30 یا 60 دقیقه ای به شما می دهد.

logooo

frame1

تدبیر پوشش فرانو (سهامی خاص)

با مشارکت تعدادی از مدیران شرکت ساختمانی تدبیر‌سازه، پس از حدود 25 سال کار و فعالیت در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز شهری، با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرایی و تامین مواد و ملزومات پوشش‌های مقاوم در برابر حریق روی سازه‎های فلزی مجتمع‌های شهری، در سال 94 تاسیس گردید.

دفتر مرکزی

تهران، پاسداران، نبش نیستان ششم، برج سفید، طبقه هشم، واحد 806

02126653356 - 02126653488

 

 + اطلاعات بیشتر