مقالات

خرید رنگ ضد حریق

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آزادی و ایمنی معماری با خرید رنگ ضد حریق

پوشش های مقاوم در برابر آتش ، آسترهای تزئینی و رنگ های مختلف ، ضد آب هستند و از طریق فرآیند پوشش سنتی می توانند برای هر زیرلایه چوبی مستقر شوند.

استفاده و خرید رنگ ضد حریق

در حین آتش سوزی ، پوشش مقاوم در برابر آتش متورم می شود تا یک لایه محافظ کف ایجاد کند ، که در حین کف کردن تا حدی از انرژی استفاده می کند و چوب زیرین را از آتش عایق بندی می کند. چوب تصفیه شده با مقاومت در برابر آتش ، مزایایی مانند زمان احتراق بطور قابل توجهی کندتر ، تولید دود کمتر و قطرات شعله ور ایجاد نمی کند. تصفیه آتش نشانی در برابر چوب ، به مردم فرصت بیشتری می دهد تا از آتش سوزی فرار کنند.

روکشهای مقاوم در برابر آتش اغلب برای محافظت از طیف گسترده ای از محصولات قابل اشتعال و غیر قابل اشتعال در برابر آتش مورد نیاز هستند. این قدیمی ترین ، کارآمدترین و ساده ترین روش برای اعمال هر سطح بدون تغییر در خصوصیات ذاتی مواد است. علاوه بر این ، مرحله اولیه آتش سوزی همیشه با احتراق روی سطح رخ می دهد ، و از این رو ، تمرکز بر محافظت از سطح یک ماده مهم است. داشتن یک طبیعت ارگانیک از پوشش سطح معمولی ، به راحتی می سوزد و دود سمی تولید می کند ، که ممکن است برای استفاده در مواردی که حفاظت از آتش یا جلوگیری از آتش سوزی لازم باشد ، مناسب نباشد. واکنش در برابر آتش و یا مقاومت در برابر آتش برای ارزیابی هر دو ماده قابل اشتعال و غیر قابل اشتعال با استفاده و خرید رنگ ضد حریق و مقاوم در برابر آتش یا ضد حریق در نظر گرفته شده است. درجه مهار آتش به طور عمده به ضخامت پوشش ، بسترها و کارایی فرمولاسیون بستگی دارد.

طبیعت ویرانگر آتش ویرانی ایجاد می کند که منجر به از بین رفتن زیاد جان ها و دارایی ها می شود. همچنین می تواند باعث رنج و آسیب های جدی انسانی شود. بنابراین ، توجه زیادی به تدوین روش های مؤثر محافظت از آتش سوزی به منظور جلوگیری از تلفات و کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی اقتصادی در حد قابل توجهی صورت گرفته است. امروزه به دلیل تغییرات سریع در ساختمان و تحولات در فن آوری معماری منجر به ساختاری پیچیده تر از آن با استفاده از اجزای قوی و سبک وزن شده است ، طیف گسترده ای از مواد به صورت آلی یا معدنی و مصنوعی یا طبیعی که در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد به راحتی قابل اشتعال هستند. یا به راحتی در معرض دمای زیاد آتش سوزی قرار می گیرند. از طرف دیگر ، مواد غیر قابل احتراق مانند فلزات و بتن باعث احتراق و حمایت از احتراق نخواهند شد و در صورت آتش سوزی ، بخارات قابل اشتعال را رها می کنند. با این حال ، مهم است که در نظر بگیرید که این مواد می توانند در مدت زمان مشخصی در برابر آتش مقاومت کنند. از این نظر ، استحکام و تغییر شکل این مواد در درجه حرارت بالا رو به زوال می رود. در نتیجه ، عناصر ساختاری و مجامع ممکن است در معرض شرایط آتش تغییر شکل داده یا حتی از بین بروند. زمان مجاز یا زمان اضافی در شرایط آتش سوزی تا حد زیادی بستگی به دمای پیش بینی شده آتش سوزی دارد که به نوع و میزان مواد قابل احتراق موجود و شرایط تهویه بستگی دارد. اگرچه محافظت از مصالح در برابر آتش با استفاده از روکش ها برای مدت نامحدود غیرممکن است ، اما می تواند انتشار آتش را به تأخیر بیندازد ، در نتیجه زمان کافی برای اقدامات ایمنی را می دهد.

logooo

frame1

تدبیر پوشش فرانو (سهامی خاص)

با مشارکت تعدادی از مدیران شرکت ساختمانی تدبیر‌سازه، پس از حدود 25 سال کار و فعالیت در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز شهری، با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرایی و تامین مواد و ملزومات پوشش‌های مقاوم در برابر حریق روی سازه‎های فلزی مجتمع‌های شهری، در سال 94 تاسیس گردید.

دفتر مرکزی

تهران، پاسداران، نبش نیستان ششم، برج سفید، طبقه هشم، واحد 806

02126653356 - 02126653488

 + اطلاعات بیشتر