مقالات

تایل سقفی ضدحریق

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تایل سقفی ضد حریق، از جمله سازه های میباشند که با بهترین کیفیت در اسرع وقت بر روی سقف فعلی خریدارانش نصب میشوند و نوعی پوشش نسوزضدحریق به حساب می آیند.
تایل های سقفی دارای وزن کم ، طول عمرزیاد میباشند همچنین میتوان به شستشوی راحت و آسان، نصب سریع و آسان، تنوع در طرح ها و رنگ های بسیار زیاد، کیفیت خوب و قیمت ارزان آنها اشاره کرد.
هر یک از تایل های نامبرده به تنهایی نیز ویژگیهای منحصربفردی دارا میباشند تایل سقفی ضد حریق که در برابر حرارت و آتش مقاوم میباشد و برای نصب بر روی سقف آشپزخانه رستورانها یا مکانهایی که با حرارت زیاد سر و کار دارند میباشد مناسب است. تایل سقفی ضد حریق  بدون نیاز به تخریب سقف قبلی بر روی آن نصب میشوند. 

تایل سقفی ضدحریق چه ویژگی هایی دارد؟

مقاوم در برابر آنش سوزی و پیشگیری از گسترش آتش سوزی
تولید شده ازپشم سنگ و عایق حرارتی  بسیارمناسب
امکان دسترسی و تعمیر آسان به تاسیسات پشت آن
صد در صد قابل بازیافت در طبیعت
نداشتن مواد شیمیایی مضر و غیرضروری
تایل سقفی ضدحریق از ماده اولیه پشم سنگ ساخته میشود . این ماده عایق حرارتی بسیار خوبی است و برای مکان هایی که بیشتر در معرض حوادث آتش سوزی قرار می گیرند انتخاب مناسبی است.
سازه های فولادی مقاومتی در برابر حرارت ندارند از این رو برای حفاظت از آنها باید از تایل سقفی ضد حریق استفاده کرد. این نوع تایل همانند سدی مقاوم  در برابر حریق عمل می کند.
در زمان آتش سوزی در طرفی که تایل درمعرض حرارت و آتش قراردارد  دمای بالایی دارد اما در سمت دیگر آن دما از حد معینی بیشتر نخواهد شد. و این باعث می شود به تاسیسات پشت آن آسیبی وارد نشود.
استفاده از مصالح غیر قابل اشتعال در مکان هایی که احتمال بروز آتش سوزی زیاداست  یکی از اصول مهم و اولیه ساختمان سازی و ایمن سازی است.
تایل سقفی ضدحریق گزینه مناسبی برای نصب میباشد ضمن این که با امکان آکوستیک و ضد رطوبت کردن این تایل های سقفی می توان یک سقف ایده آل , زیبا و مقاوم داشت.

logooo

frame1

تدبیر پوشش فرانو (سهامی خاص)

با مشارکت تعدادی از مدیران شرکت ساختمانی تدبیر‌سازه، پس از حدود 25 سال کار و فعالیت در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز شهری، با هدف ارائه خدمات مهندسی و اجرایی و تامین مواد و ملزومات پوشش‌های مقاوم در برابر حریق روی سازه‎های فلزی مجتمع‌های شهری، در سال 94 تاسیس گردید.

دفتر مرکزی

تهران، پاسداران، نبش نیستان ششم، برج سفید، طبقه هشم، واحد 806

02126653356 - 02126653488

 + اطلاعات بیشتر